Archiv 2013

Veronika

To, že má Veronika velký nos, jí dávalo najevo i její okolí. Proto se rozhodla pro rhinoplastiku. Během plastické operace MUDr. Tomáš Doležal nos zjemní, zmenší, odstraní hrbol, který na něm je, a zkrátí dlouhou špičku.

Klára

Doktor Tomáš Doležal z kliniky Plastika Praha připravil třetí ročník charitativního projektu Nový život díky plastice. Pomáhá ženám s viditelným hendikepem na kráse, které nemají z finančních důvodů možnost realizovat tento zákrok. Stejně jako v minulém roce projekt Nový život díky plastice pomáhá dvakrát - a to ziskem finančních prostředků pro vybranou charitativní organizaci. Hlavní patronkou projektu je zpěvačka Bára Basiková.

Simona

Slečna Simona má výraznou asymetrii poprsí, kterou se rozhodla vyřešit operativně. MUDr. Tomáš Doležal se rozhodl větší prso neupravovat co do velikosti, ale navrhl modelaci a zvednutí, menší z prsů pak zvětšil pomocí implantátu tak, aby byla obě prsa stejně velká a měla stejný tvar.

Leona

Šestatřicetiletá Leona nikdy neměla velká prsa, po skončení kojení jí ale „zmizela“ úplně. Proto se rozhodla pro augmentaci, zvětšení poprsí. Protože je ale velmi štíhlá bude potřeba implantát vložit až pod prsní sval a pečlivě volit jeho velikost.

Pavla

Pavla zhubla během jednoho roku 40 kilogramů, nicméně jí zůstala velká a povislá prsa. Kvůli výraznému povolení je potřeba prsa zvednout, MUDr. Tomáš Doležal provede i jejich drobnou redukci a upraví tvar a velikost prsního dvorce tak, aby odpovídal velikosti poprsí.

Kateřina

Devatenáctiletá slečna Kateřina není spokojená s tvarem svého nosu. Jejím největším problémem je výrazný hrbol, kvůli kterému nos vystupuje z obličeje. Má také veliké nosní dírky a masivní špičku. Cílem rhinoplastiky tak bude zmenšení a srovnání jejího velkého nosu.

Veronika

Veroniku velká prsa omezovala v praktických věcech, ale i po psychické stránce. Proto se rozhodla pro jejich redukci. Zásadním problémem je povolení prsů. MUDr. Tomáš Doležal je tedy vymodeluje a zvedne výš, čímž prsa i opticky ztratí na velikosti. Zároveň provede redukci prsních dvorců.

Lukáš

Lukáš vážil ještě před několika měsíci 157 kilogramů, pak mu ale došlo, že jeho váha je neúnosná a drasticky zhubl během osmi měsíců 60 kilogramů. V oblasti břicha mu ale zůstala přebytečná kůže, které se rozhodl zbavit pomocí plastiky břicha.

Simona

Dvě těhotenství, obě ukončena císařským řezem a jako „památka“ na ně povislé nehezké bříško, které navíc poznamenala i pupeční poporodní kýla. Není divu, že se paní Simona rozhodla pro plastickou operaci břicha, takzvanou abdominoplastiku.

Naďa

Veliká prsa způsobovala Nadě problémy se zády i s krční páteří. Proto se rozhodla pro redukci, zmenšení poprsí. MUDr. Tomáš Doležal provede velikou redukci, odstraní spodní část prsů a prsa zvedne o zhruba 15 centimetrů.

Míša

Slečna Míša věří, že jí rhinoplastika, tedy plastická operace nosu vrátí ztracené sebevědomí. Na nose nemá výrazný hrbol, ale její nos je velmi dlouhý, má výraznou špičku a poměrně mohutné měkké části nosu. Nos se tedy výrazně zkrátí, aby proporčně seděl k obličeji.

Lucie

Lucie od plastické operace nosu očekává, že jí změní život a stoupne jí sebevědomí. Její nos je velmi výrazný s velkým hrbolem. Během operace MUDr. Tomáš Doležal nos srovná, zkrátí ho a trochu zjemní špičku.

 
 

Hlavní partneři

 

Protože Nový život díky plastice není lhostejný k druhým a chce pomáhat ještě více, věnuje každý rok veškeré vybrané finanční prostředky od výherkyň (symbolickou částku za operaci) a partnerů projektu těm, kteří se bez cizí pomoci neobejdou, např. onkologickým pacientům v boji s rakovinou.

www.plastikapraha.cz | www.facebook.com/PlastikaPraha | www.youtube.com | Informace o zpracování osobních údajů pacientů