Archiv 2012

Romana

Romana si už odmala přála jít na plastickou operaci nosu. Její nos je nejen velký, ale je na něm i výrazný hrbol. MUDr. Tomáš Doležal odstraní hrbol, nos zúží a přizvedne. Vytvoří tak nikoli pršák, ale „jen“ rovný nos, který nebude tak výrazně vystupovat z obličeje.

Jana

Jana má velmi malá prsa a kvůli tomu velmi nízké sebevědomí. A protože si myslí, že prsa k ženám patří, rozhodla se pro zvětšení. MUDr. Tomáš Doležal vybral anatomický tvar implantátu a ten vložil pod prsní sval.

Leona

Leona měla opravdu veliká prsa, kvůli kterým trpěla neutichajícími bolestmi zad. Svá velká a povislá prsa se snažila zakrývat a nakonec se rozhodla pro jejich zmenšení. A to bylo opravdu radikální – o více než polovinu původního objemu.

Dáša

Paní Dáša dvakrát rodila císařským řezem a při obou těhotenstvích měla veliké bříško, kvůli kterému povolily svaly na břiše. I šest let po porodu tak kvůli visící přebytečné kůži vypadá jako těhotná a věří, že jí abdominoplastika navrátí ztracené sebevědomí.

Lenka

Lenka od puberty řešila opravdu velikou asymetrii poprsí vycpávkami. I proto se rozhodla pro plastickou operaci. Pravé prso je nutné během operace vymodelovat a malinko zmenšit, levé prso lékař doplní implantátem. Výsledkem budou prsa velmi podobné velikosti a tvaru.

Nikola

Nikola trpí výraznou asymetrií poprsí a špatně se jí shání oblečení. Řešením je plastická operace prsů. Menší prso doktor Tomáš Doležal doplní implantátem a přizvedne, větší z prsů následně vymodeluje tak, aby velikostí i tvarem odpovídalo prvnímu.

Dagmar

Paní Dagmar, matka dvou dětí, není spokojená s velikostí svých prsů. Proto podstupuje augmentaci. Protože je velmi štíhlá, uložil MUDr. Tomáš Doležal implantát až pod prsní sval, a vytvořil tak přiměřeně velká nová prsa.

Maruška

Marušce je 22 let a od střední školy ji trápí velký nos s velmi dominantní bambulovitou špičkou. Nos se tedy musí zmenšit a zjemnit, aby pasoval k malému obličeji. Kvůli odstranění bambule je potřeba částečně odstranit hrotové chrupavky.

Hanka

Hanka má veliká prsa. Jedno navíc o trochu větší než druhé. Podstoupí proto modelaci poprsí – velmi velká prsa MUDr. Tomáš Doležal zmenší, upraví jejich velikost tak, aby byla zhruba stejně velká a zároveň úměrná k velikosti hrudníku, a také je zvedne, protože teď jsou kvůli své váze povislá.

Kateřina

Říkali jí „mladší sestra Pinocchia“, a proto se slečna Kateřina rozhodla pro rhinoplastiku, plastickou operaci nosu, během které jí MUDr. Tomáš Doležal odstraní hrbol, zjemní špičku, která je velmi masivní kvůli velkým hrotovým chrupavkám a nos celkově zmenší, aby zapadl do jejího jemného obličeje.

Klára

Slečna Klára už od svých 14 let trpí traumatem ze svých nesouměrných prsů, která je vidět na první pohled. Protože se pravá strana nevyvinula tak jako levá a rozdíl ve velikosti je opravdu velký, přistoupil MUDr. Tomáš Doležal k modelaci poprsí a ke zvětšení levého prsa, tak aby byla obě prsa tvarově i velikostí stejná.

 
 

Hlavní partneři

 

Protože Nový život díky plastice není lhostejný k druhým a chce pomáhat ještě více, věnuje každý rok veškeré vybrané finanční prostředky od výherkyň (symbolickou částku za operaci) a partnerů projektu těm, kteří se bez cizí pomoci neobejdou, např. onkologickým pacientům v boji s rakovinou.

www.plastikapraha.cz | www.facebook.com/PlastikaPraha | www.youtube.com | Informace o zpracování osobních údajů pacientů