Archiv 2011

Veronika

Veronice se kvůli velkému nosu s výrazným hrbolem a širokou špičkou její spolužáci smáli. Její nos je pro její obličej příliš velký a proto se rozhodla pro rhinoplatiku, plastickou operaci nosu, během které MUDr. Tomáš Doležal vytvoří rovný nos, žádný pršáček, který změní výraz Veroničina obličeje.

Jana

Devatenáctiletá slečna Jana se rozhodla podstoupit modelaci prsů, kvůli výrazné asymetrii – jedno prso bylo větší než druhé. Kvůli tomu měla problémy s výběrem prádla, problémy ve vztazích a ztrácela sebevědomí. Řešením byla právě plastická operace prsů.

Martina

Když Martina přestala s kojením svého druhého dítěte, její prsa se zmenšila a podle jejích slov se z velikosti malé stala velikost „nula“. Rozhodla se proto pro augmentaci, zvětšení poprsí, kterou MUDr. Tomáš Doležal provede řezem v podprsní rýze a použije při tom anatomický implantát s nižším profilem, který umístí až pod prsní sval.

Lucie

Slečna Lucie měla nesouměrné poprsí a byla kvůli němu velmi nešťastná. Proto se rozhodla pro modelaci poprsí. Doktor Doležal jedno prso zvětšil pomocí implantátu, druhé pak zmenšil a vymodeloval tak, aby odpovídalo velikostí prvnímu.

Michaela

Jednadvacetiletá Michaela měla před porodem prsa velikosti 6 a ta se jí po porodu ještě zvětšila. Pak ale radikálně zhubla a na poprsí je to znát – prsa jsou povolená a povislá dolů. Řešením je modelace poprsí, během které MUDr. Tomáš Doležal prsa vymodeluje a výrazně zvedne.

Markéta

Slečna Markéta má nos, který je jednak velmi dlouhý, křivý a velmi mohutný. Rozhodla se tedy podstoupit plastickou operaci nosu, která nepatří k příliš bolestivým operacím. Podívejte se, jak rhinoplastika probíhá – od konzultace přes samotný zákrok až po péči po operaci a konečný výsledek.

Lucie

Lucie nemá nos příliš veliký, ale tvrdí, že je na něm co zlepšovat. Chce rovný a úzký nos, a proto podstupuje rhinoplastiku. Výsledkem operace je obrovská změna – ze širokého nosu s bambulkou místo špičky je krásný rovný nos.

Kristýna

Paní Kristýna měla vždycky veliká prsa. Po dvou dětech a dlouhém kojení jsou ale veliká a takzvaně „vytahaná“. Protože jí z nich bolí i záda a celkově ji jejich velikost obtěžuje, rozhodla se pro jejich zmenšení a zároveň pro modelaci.

Lenka

Slečně Lence je 24 let a trápí ji velká stranová asymetrie poprsí. Zatímco jedno prso je normálně velké, druhé je malé a nesouměrné. MUDr. Tomáš Doležal se tedy rozhodl pro modelaci většího z prsů a augmentaci (zvětšení) malého prsa.

Martina

Martina je vysoká, štíhlá žena, které se poté, co porodila a odkojila druhé dítě, podle jejích vlastních slov zmenšila prsa z malých na žádná. S velikostí 80 AA nebyla spokojená, a proto se rozhodla pro zvětšení. MUDr. Tomáš Doležal se rozhodl implantát vložit pod prsní sval.

Veronika

Veronice vadí hrbol na jejím nose a příliš široká špička. Kvůli velikosti svého nosu, která je neúměrná k obličeji, si mnohokrát vyslechla posměch spolužáků. Řešením je až plastická operace nosu, během které Tomáš Doležal odstraní hrbol, nos zkrátí, zvedne a zjemní.

 
 

Hlavní partneři

 

Protože Nový život díky plastice není lhostejný k druhým a chce pomáhat ještě více, věnuje každý rok veškeré vybrané finanční prostředky od výherkyň (symbolickou částku za operaci) a partnerů projektu těm, kteří se bez cizí pomoci neobejdou, např. onkologickým pacientům v boji s rakovinou.

www.plastikapraha.cz | www.facebook.com/PlastikaPraha | www.youtube.com | Informace o zpracování osobních údajů pacientů